Organisatie (Oud)

Het 'Optochtkomitee Hoensbroek' en de 'Oud Prinsen CCH' zijn handelsnamen van de 'Stichting Comité Carnavalsviering Hoensbroek' die zich de instandhouding en organisatie van de carnavalsviering in Hoensbroek ten doel stelt.

Het stichtingsbestuur van het CCH zet beleidslijnen uit voor de toekomst van de Breuker Vastelaovend.

Voorzitter
Cor Rosbeek

Vice Voorzitter
Math L'Ortye

President / Secretaris
Ton Toussaint | president@cch-gebrook.nl | secretariaat@cch-gebrook.nl

2de Secretaris
Thijs Bogaert | secretariaat@cch-gebrook.nl

Penningmeester
Patrick Luchies | penningmeester@cch-gebrook.nl

Raad van XI CCH
Bert Niesen | raadvan11@cch-gebrook.nl

Oud Prinsen CCH
Ron Linssen | oudprinsen@cch-gebrook.nl

Sponsoring
Roel Lendi | sponsoring@cch-gebrook.nl

Optocht
Harrie Crijns | optocht@cch-gebrook.nl

Evenementen
Huub Houben | evenementen@cch-gebrook.nl

Wagenbouw & verhuur
Lucien Schoonbroodt | wagenbouw@cch-gebrook.nl

PR & Marketing
Roy Hochstenbach | pr@cch-gebrook.nl


Raad van XI
Bert Niesen - voorzitter
Ton Toussaint - president
Nardie Bongaerts
Maarten v.d. Brekel
Huub Houben
Ron Linssen
Jos ten Lohuis
Patrick Luchies
John Mertens
Cor Rosbeek
Ger Stevelmans

Financiën
Cor Rosbeek - voorzitter
Jean Habets
Math L’Ortye
Patrick Luchies

Evenementen

Huub Houben - voorzitter
Thijs Bogaert
Nardy Bongaerts
Jos vd Bosch
Gideon Custers
Art Eggen
Ron Linssen
Jos Ten Lohuis
Jorrit van Melick
Remco Offermans
Rolf Romgens
Ger Stevelmans
Jean Schoonbroodt
Roger Verstraten
Remy Vorage 


PR en Marketing
Roy Hochstenbach - voorzitter
Hub Bertrand
Maarten van Brekel
Martin de Jong
Marcel de Jonge
Roel Lendi
Bert Niesen
Ton Toussaint

Wagenbouw en Verhuur
Lucien Schoonbroodt - voorzitter
Ralph de Bok
Lei Römgens
Jean Schoonbroodt

Sponsoring
Roel Lendi - voorzitter
Hub Bertrand
Harrie Crijns 
Jean Habets
Maarten Heunen
Math L‘Ortye
Patrick Luchies
Jos van Melick
John Mertens
Remco Offermans
Rob Peters
Marcello Presenza

Optocht
Harrie Crijns - voorzitter
Jean Habets
Rolf de Jong
Math L’Ortye
Rob Peters
Paddy Scheilen
Heinz Stanneveld
Hein Wittenhorst