Organisatie CCH

Het ‘Optochtkomitee Hoensbroek’ en de ‘Oud Prinsen CCH’ zijn handelsnamen van de ‘Stichting Comité Carnavalsviering Hoensbroek’ die zich de instandhouding en organisatie van de carnavalsviering in Hoensbroek ten doel stelt.

Het stichtingsbestuur van het CCH zet beleidslijnen uit voor de toekomst van de Breuker Vastelaovend.

Stichtingsbestuur:

President
Ton Toussaint | president@cch-gebrook.nl

Voorzitter
Jos Maas | Voorzitter@cch-gebrook.nl

Vice Voorzitter
Remco Offermans

Secretaris
Thijs Bogaert | Secretariaat@cch-gebrook.nl

Penningmeester
Ger van der Sterren | Penningmeester@cch-gebrook.nl

Algemeen bestuurslid
Guido Batens

Financiën
Cor Rosbeek

Raad van XI
Jos Maas – Voorzitter | Voorzitter@cch-gebrook.nl

Daan Toussaint – Secretaris | Raadvan11@cch-gebrook.nl

Oud-Prinsen
Rolf Romgens | Oudprinsen@cch-gebrook.nl 

Sponsoring
Daan Tousaint | Sponsoring@cch-gebrook.nl

Optocht
Ron Lendi | Optocht@cch-gebrook.nl

Evenementen
Remy Vorage | Evenementen@cch-gebrook.nl

Wagenbouw & verhuur
Jean Schoonbroodt | Wagenbouw@cch-gebrook.nl

PR& Marketing
Kevin Moonen | PR@cch-gebrook.nl

Jeugd
Rachelle Linssen a.i. | Jeugd@cch-gebrook.nl

 

Commissies:

Financiën
Cor Rosbeek – Voorzitter
Ron Linssen
Ger van der Sterren

Raad van XI
Ton Toussaint – President 
Guido Batens
Thijs Bogaert
Nardie Bongaerts
Maarten v.d. Brekel
Ron Lendi
Ron Linssen
Jos Maas – Voorzitter
John Mertens
Kevin Moonen
Mark Offermans
Cor Rosbeek
Daan Toussaint

Jeugd
Rachelle Linssen – Voorzitter a.i.
Stan Dieteren

Jos Mengelers
Jean Schoonbroodt

Evenementen
Remy Vorage – Voorzitter 
Dave Bemelmans
Nardie Bongaerts
Gideon Custers
Ron Linssen
John Mertens
Kevin Moonen
Rolf Römgens
Jorrit van Melick

PR en Marketing
Kevin Moonen – Voorzitter
Guido Batens
Thijs Bogaert
Marcel de Jonge
Jos Maas
Guy Vrancken

Sponsoring
Daan Toussaint – Voorzitter
Jorrit van Melick
John Mertens
Mark Offermans
Remco Offermans
Niels van Rooijen
Ton Toussaint

Optocht
Ron Lendi – Voorzitter
Maarten v.d. Brekel
Tim L’ortye

Wagenbouw & verhuur
Jean Schoonbroodt – Voorzitter
Daan Toussaint
Tim L’ortye

CCH Gebrook wordt ondersteund door de volgende externe vrijwilligers:

 

Vriendenkring 
Alle leden van de Vriendenkring

Optocht
Joep Gorski
George Ververgaert
Heinz Stanneveld (optochtjury)
Anouk Pierik (optochtjury)
Emile Bosch (vertegenwoordiger Vriendenkring)

Evenementen
Maarten Heunen
Björn Hocks
July Vijgen
Timme Vijgen
Maurice van Straten
Marja Maas
Anthony  Klever
Kim Peters
(en al die vrijwilligers welke een rol hebben tijdens een van de evenementen)

Hoesverseerders
Pablo Borger
Michel Meers
Wilco Scholten
George Ververgaert

Redactie d’r Uul
Robert Ruiter
July Vijgen
Lea van der Kolk

Jeugd
Marlous de Jong
Bjorn H
öcks
Rachelle Linssen
Claudia Lendi
Maud Jetten
Ralf Jetten
Anouk Pierik
Arjan Suzenaar

Wagenbouwers
Horst Breugelmans
Paul van Criekingen
Zef Hönen
Jos L’Ortye
Lei Römgens
Harry Schoonbroodt
Lucien Schoonbroodt
Pablo Borger
Klaas Korf
Emile Bosch
Leon Saas
John Willems
Michel Meers
Wiel Pierik
Bert Bijlsma

PR & Marketing
Hans Linssen