Organisatie

Het ‘Optochtkomitee Hoensbroek’ en de ‘Oud Prinsen CCH’ zijn handelsnamen van de ‘Stichting Comité Carnavalsviering Hoensbroek’ die zich de instandhouding en organisatie van de carnavalsviering in Hoensbroek ten doel stelt.

Het stichtingsbestuur van het CCH zet beleidslijnen uit voor de toekomst van de Breuker Vastelaovend.

Stichtingsbestuur:

Voorzitter & President
Ton Toussaint | president@cch-gebrook.nl

Vice Voorzitter
Remco Offermans

Secretaris
Thijs Bogaert | secretariaat@cch-gebrook.nl

Penningmeester 
Ron Linssen a.i. | penningmeester@cch-gebrook.nl
 
Financiën
Cor Rosbeek

Algemeen bestuurslid
Guido Batens

Raad van XI
Ton Toussaint | raadvanxi@cch-gebrook.nl 

Oud Prinsen CCH
Rolf Römgens| oudprinsen@cch-gebrook.nl

Sponsoring
Roel Lendi | sponsoring@cch-gebrook.nl

Optocht 
Ron Lendi | optocht@cch-gebrook.nl

Evenementen
Vacant | evenementen@cch-gebrook.nl

Wagenbouw & Verhuur
Jean Schoonbroodt | wagenbouw@cch-gebrook.nl

PR & Marketing
Jos Maas | pr@cch-gebrook.nl

Jeugd
Stan Dieteren | jeugd@cch-gebrook.nl

Commissies:

Raad van XI
Ton Toussaint – president
Guido Batens
Thijs Bogaert
Nardie Bongaerts
Maarten v.d. Brekel
Bjorn Hocks
Ron Linssen
Jos Maas
John Mertens
Mark Offermans
Cor Rosbeek

Financiën
Cor Rosbeek – voorzitter
Ron Linssen
Ger van der Sterren

Evenementen
Vacant – Voorzitter
Dave Bemelmans
Nardie Bongaerts
Art Eggen
Bjorn Hocks
Ron Linssen
John Mertens
Rolf Römgens
Remy Vorage

PR en Marketing
Guido Batens – voorzitter
Thijs Bogaert
Marcel de Jonge
Jos Maas

Wagenbouw & verhuur
Jean Schoonbroodt – voorzitter
Horst Breugelmans
Paul van Criekingen
Zef Hönen
Jos L’Ortye
Lei Römgens
Harry Schoonbroodt
Lucien Schoonbroodt
George Ververgaert
Paul Walraven
Pablo Borger
Klaas Kort
Emile Bosch
Leon Saas
John Willems

Hoesverseerders Gebrook
(externe vrijwilligers & onderdeel van de commissie Wagenbouw)
Pablo Borger
Karel Jansen
Michel Meers
Wilco Scholten
George Ververgaert

Sponsoring
Roel Lendi – voorzitter
Jorrit van Melick
John Mertens
Remco Offermans
Mark Offermans
Ton Toussaint
Daan Toussaint

Optocht
Ron Lendi – voorzitter
Remco Offermans 
Maarten v.d. Brekel
Tim L’ortye

Jeugd
Stan Dieteren – voorzitter
Gideon Custers
Bjorn Hocks
Jos Mengelers
Jean Schoonbroodt

CCH Gebrook wordt ondersteund door de volgende externe vrijwilligers:

Vriendenkring Gebrook
PR & Marketing: Hans Linssen
Optocht: Harrie Crijns, Joep Gorski, George Ververgaert, Heinz Stanneveld en Anouk Pierik(optochtjury)
Jeugd: Marlous de Jong, Rachelle Linssen, Timme Vijgen, Claudia Lendi, Arjan Suzenaar
Sponsoring: Math L’Ortye
Evenementen: July Vijgen, Timme Vijgen, Maurice van Straten, Marja Maas, Anthony  Klever, Kevin Moonen(en al die vrijwilligers welke een rol hebben tijdens een van de evenementen)