Ereraad & Gedecoreerden

ERERAAD CCH:

Marcel Brans Jan Martens Jos van Soest
Wil Bus Piet Mertens Henk Sprengers
Driek van ’t Hoofd Frans Peters  

Beschermvrouwe CCH:

July Vijgen

GEDECOREERDEN DOOR EN OP VOORDRACHT VAN ‘T CCH:

 

Grootvorst CCH:

R.K.H. (Ralf) Krewinkel

Erevorst CCH:

M. Brans

 

Commandeur in de Orde van de Kesjtieëlule:

H. Sterk

 

Admiraal in de Orde van de Kesjtieëlule:

P.A.M. Mertens

 

3×11 jaar actief lid CCH:

J. v.d. Bosch  M. de Jong  R. Linssen

 

2×11 jaar actief lid CCH:

M. Brans H. Houben M.v.d. Brekel
H. Sterk T. Toussaint  R. Van Straten

 

Orde van Verdienste SLV:

H. Boesten H.C. van ’t Hoofd Optochtkomitee Hoensbroek
P. Boonstra J. van ’t Hooft F. Peters
J. v.d. Bosch H. Houben C. Rosbeek
M. Brans M. de Jong J. Schuffelers
H. Coumans H. Lendfers H. Sterk
H. Diederen R. Linssen G. Stevelmans
P. Elferink J. Martens J. ten Lohuis
M. Grauls J. van Melick T. Toussaint
G. Custers W. Mengelers De Vriendenkring
L.J. Habets M. L’Ortye J. Wieczorek
B. Niesen P. Luchies  

 

Orde van de Zilveren Buut SLV:

P. Boonstra J. Dols G. Ruijters
Breuker Blaoskapel P. Elferink F. Stalmeier
Circus Vastelaovend A. van der Elzen H. Stassen
R. Corten F. Keulen July & de Muppe
Kölsch Platt    

 

Bronzen legpenning CCH:

1998 René Imkamp 2006 Harmonie St Caecilia 2010 Toine Gresel
1999 Lei Meisen 2008 Beppie Kraft 2012 Jean Rosbeek
2000 Jef Pleumeekers 2008 CV de Bokkeriejesj 2013 Gilde Blauw Sjuut
2002 Duo Theij & Marij 2009 Duo Oetgesjloppe 2013 VV De Winkbülle
2003 Hans Sterk 2015 H. Stassen 2015. S. Nievelstein
 2016 de Vriendenkring    

 

Ridder in de Orde van de Kesjtieëlule:

C.J. Bindels H. van ’t Hoofd J. Rosbeek
W. Bos J. van ’t Hooft L. Schoonbroodt
J. Brassée R. Hummel J. Schuffelers
H. Bremen J. Janssen T. Tonnaer
R. Corten J. Jotten J. Vijgen
H.J. Creusen K. van Leusen  G. Waanders
H. Crijns G. Luipen  
Mevr. Grein J. van Melick  
J. Habets W. Otermans  
L.J. Habets H. Portiek  
J. Hendrix  C. Roos  

 

Orde van verdienste CCH:

H. Bertrand R. Hochstenbach M. Mertens
L. Bonné H. Hoppener J. Moonen
P. Borger A. de Jong A. Nederstigt
S. van Cleef G. Koenen S. Nederstigt
B. Engelen J. Kuit F. Niesten
H. Coumans G. Lendi J. Offermans
H. Curvers H. Linsen J. Pecasse
R. Debie Jan L’Ortye H. Schoonbrood
H. Giesen Jos L’Ortye F. Vroemen
L. Heuts M. L’Ortye L. Wiertz
A. Wijnen L. Römgens jr.  
 J. Gorski (2014-2015) H. Breugelmans (2015-2016)  I. Rosbeek (2015-2016)
T. van Bentum (2015-2016)  K. Peters (2015-2016)  P. van Criekingen (2016-2017)